menu
Jag arbetar som
Läkare
Socionom
Sjuksköterska
Stäng

Möt vårt team

Välkommen till RentalCare. Vi är stolta över att presentera vårt engagerade team, som alltid står redo att hjälpa dig. Här hittar du kontaktinformation till alla våra teammedlemmar.

Tveka inte att nå ut till oss – vi ser fram emot att samarbeta med dig!

Kontakta oss

kartmarkör ikon
Hudiksvallsgatan 8, 113 30 Stockholm
telefon ikon
08-500 775 00
kuvert ikon
info@rental-care.se
Så söker du till oss

Möt våra medarbetare

Tim Silfver
Senior konsultchef / Coach
Läkarbemanning
079-065 55 11
tim.silfver@rental-care.se
Noor Al-Jandeel
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
073-571 89 40
noor.al-jandeel@rental-care.se
Maja Tofilovski
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
079-098 91 36
maja.tofilovski@rental-care.se
Elvira Härjeström
Ekonomiassistent
08-500 775 00
elvira.harjestrom@rental-care.se
Rizwan Ebrahimi
Senior Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
076-721 32 50
rizwan.ebrahimi@rental-care.se
Oscar Korpela
Ekonomiassistent / Skyddsombud
08-500 775 00
oscar.korpela@rental-care.se
Maco Saieed
Teamchef
Sjuksköterskebemanning
070-769 80 32
maco.saieed@rental-care.se
Tanya Ohanian
Junior financial controller
08-500 775 00
tanya.ohanian@rental-care.se
Basta Faraj
Senior Konsultchef
Läkarbemanning
073-747 23 05
basta.faraj@rental-care.se
Oscar Karlsson
Senior Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
079-098 40 33
oscar.karlsson@rental-care.se
Emanuel Palm
Konsultchef
Läkarbemanning
070-768 33 67
emanuel.palm@rental-care.se
Fredrika Hörling
Konsultchef
Läkarbemanning
073-679 47 05
fredrika.horling@rental-care.se
Isabelle Nordin
Konsultchef
Läkarbemanning
070-775 76 28
isabelle.nordin@rental-care.se
Mathias Ahlvar
Affärsområdeschef
Läkarbemanning
070-734 09 05
mathias.ahlvar@rental-care.se
Gullavee Vangpreecha
Teamchef
Läkarbemanning
070-768 01 17
gullavee.vangpreecha@rental-care.se
Tomas Roos
VD
08-500 775 00
tomas.roos@rental-care.se
Robert Ljungström
Partner
08-500 775 00
robert.ljungstrom@rental-care.se
Tobias Dahlström
Affärsområdeschef
Sjuksköterskebemanning
073-785 71 19
tobias.dahlstrom@rental-care.se
Max Jungnelius
Kundansvarig
072-914 19 44
max.jungnelius@rental-care.se
Linn Skoog
Ekonomichef
08-500 775 00
linn.skoog@rental-care.se
Marcus Duckert
Teamchef / Kund- och kvalitetsansvarig
Sjuksköterskebemanning
070-794 67 50
marcus.duckert@rental-care.se
Edvin Tholin
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
076-941 07 35
edvin.tholin@rental-care.se
Victor Espino
Senior Konsultchef
Socionombemanning
079-098 40 38
victor.espino@rental-care.se
Emely Sundström
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
073-577 27 95
emely.sundstrom@rental-care.se
Mahdi Sadegh
Bolagsjurist
08-500 775 00
mahdi.sadegh@rental-care.se
Oscar Malmström
Ekonomiassistent
08-500 775 00
oscar.malmstrom@rental-care.se
Tobias Palmqvist
Affärsområdeschef
Socionombemanning
070-972 64 01
tobias.palmqvist@rental-care.se
Michaela Winblad
Head of People & Culture
070-774 89 91
michaela.winblad@rental-care.se
Nina Gynning
Löneadministratör
08-500 775 00
nina.gynning@rental-care.se
Alex Fischer
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
079-099 05 12
alex.fischer@rental-care.se
Oliver Hedin
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
073-639 00 29
oliver.hedin@rental-care.se
Klara Detthoff
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
076-294 64 55
klara.detthoff@rental-care.se
Rasmus Ahonen
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
076-580 17 27
rasmus.ahonen@rental-care.se
Haidar Eliwi
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
072-083 05 50
haidar.eliwi@rental-care.se
Adam Rana
Konsultchef
Läkarbemanning
073-718 83 43
adam.rana@rental-care.se
Martin Skarin
Konsultchef
Läkarbemanning
072-084 77 09
martin.skarin@rental-care.se
Patrik Youssef
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
073-862 96 64
patrik.youssef@rental-care.se
Livia Krusenblad
Konsultchef
Socionombemanning
076-527 67 82
livia.krusenblad@rental-care.se
Sebastian Florström
Konsultchef
Läkarbemanning
076-282 94 21
sebastian.florstrom@rental-care.se
Anne Brändström
Redovisningsekonom
08-500 775 00
anne.brandstrom@rental-care.se
Hugo Sundberg
Konsultchef
Sjuksköterskebemanning
076-720 20 59
hugo.sundberg@rental-care.se
Fyll i intresseanmälan och få svar inom 24 timmar
Var, när och hur önskar du tjänstgöra
Jag samtycker till att RentalCare behandlar mina personuppgifter för att hålla kontakten med mig och för att förmedla lämpliga bemanningsuppdrag mellan mig och RentalCare kunder.